Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
KURUMSAL

KURUMSAL

GÜRYIL CNC VE KALIP bu işe 1985 yılında Rehber Pantoğraf'ta başlayıp , 1997 yılına kadar burada devam ettik. Daha sonrasında GÜRYIL CNC VE KALIP olarak
1997'den bu yana faaliyetimiz devam etmektedir.25 senelik tecrübemizi kalitemizle birleştirerek musluk, vana kalıpları, kapı, dolap, pencere kulpları ve yazı işleme  kalıpları başta olmak üzere sektörümüzde her geçen gün emin adımlarla ilerleyerek CNC dik işleme ve her türlü  talaşlı imalatı, kesme kalıplar, hassas döküm kalıpları yapmaktayız.
 
Kalıp sektöründe kalitesini ispatlamış bir firma olan GÜRYIL CNC VE KALIP Radyatör vanası ,küresel vana dövme kalıpları, dolap kulpu kalıpları, transfer işleme çeneleri, her türlü üç boyutlu kalıplar, zımbalar ve her türlü yazı kalıpları gibi farklı alanlarda faaliyetine devam etmektedir.
 
Müşterilerimize en iyi çözümü sunmayı amaç edinmekteyiz. Firmamız müşteri  taleplerine profesyonelce cevap verebilmek için kalifiye personel ve eğitimli bir kadroyla müşterilerine en iyiyi sunmaya özen göstermektedir.